Author: D***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: SUPER CUTE PLZ LIKE THIS
Color: Alabaster | Size: one-size
Price: 59kr
one-size
Achieve a flawless finish with the SHEGLAM Magic Veil Setting Powder, a face powder that's as light as air. Its unique baked powder formula is thinner and more delicate than conventional pressed powders, delivering a smooth, barely-there finish. With enhanced moisturizing power, it's perfect for dry skin, ensuring your makeup stays fresh and radiant all day without compromising hydration.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Alabaster |
| Finish | Matte |
| Height | 4.5 cm |
| Length | 8.5 cm |
| Net Weight | 1.4 g |
| Width | 7.6 cm |
| SKU | sb2409298278189231 |
Overall Rating: 4.87/5
Author: D***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: SUPER CUTE PLZ LIKE THIS
Color: Alabaster | Size: one-size
Author: l***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lovely item same as photo
Color: Alabaster | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: C***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fico sempre espantada com a qualidade da vossa maquilhagem, para algo tão barato e com tanta qualidade. Se este comentário foi útil por favor aperta o botão gosto. I'm always amazed with the quality of your makeup, for something so cheap and with such great quality. If this comment was helpful please give it a thumbs up.
Color: Alabaster | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: t***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Received as shown in the pictures. Great product.
Color: Alabaster | Size: one-size | 3 photo(s)